ďťż

Jak poprawić swoje ciało???

Yomanda - 2006-05-30 23:26
Jak poprawić swoje ciało???
  Nie jestem gruba. Mimo to mam fałdy na brzuszku, których nie moge wyeliminować. Jakie ćwiczenia na brzuch powinnam robić by stracić zbędny tłuszcz z tych partii ciała (a zyskać ładne, delikatne mięśnie)?? Poza tym, kiedyś trenowałam strzelectwo i mi po tym zostały "obwisłe" ramiona:/ (Nie podobaja mi się mięśnie na rękach i nogach). Wie ktoś co można z tym zrobic? :-)

...:::AnGeL:::... - 2006-05-30 23:35
Dot.: Jak poprawić swoje ciało???
  Cytat:
Napisane przez Yomanda Nie jestem gruba. Mimo to mam fałdy na brzuszku, których nie moge wyeliminować. Jakie ćwiczenia na brzuch powinnam robić by stracić zbędny tłuszcz z tych partii ciała (a zyskać ładne, delikatne mięśnie)?? Poza tym, kiedyś trenowałam strzelectwo i mi po tym zostały "obwisłe" ramiona:/ (Nie podobaja mi się mięśnie na rękach i nogach). Wie ktoś co można z tym zrobic? :-) Co do miesni na brzuszku proponuje robienie brzuszkow 30 razy po 4-5:ehem: ;) seri.A co do raczek i ramion to niewiem co Ci doradzic;)awadawa - 2006-05-31 07:01
Dot.: Jak poprawić swoje ciało???
  Zapraszam na forum Fitness na wizażu.pl- tam znajdziesz mnóstwo porad i zestawów ćwiczeń, znajdzie się też kilka kompetentnych osób do odpowiedzi na Twoje pytania (z tego co zdążyłam się zorientować to Joger jest tam swego rodzaju specjalistą;))
EDIT: jogger to na forum Fitness ale na gazeta.pl, na wizażu są inni specjaliści/stkiYomanda - 2006-05-31 09:03
Dot.: Jak poprawić swoje ciało???
  Dzięki wielkie:-) Skorzystam z porad;)